ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 24.02.2021 16:18

Фото без описуСьогодні, 24 лютого 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Липоводолинської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Володимира ШТАНЬКА. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Зокрема, члени виконавчого комітету розглянули питання виконання бюджету громади за 2020 рік; програми соціально-економічного розвитку за 2020 рік; питання роботи з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування; про роботу закладів культури; призначення та виплату компенсацій за надання соціальних послуг з догляду; схвалення  цільової програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку громадянами України в 2021 - 2023 роках та інші. Більш детально ознайомитися з питаннями порядку денного можна на вебсайті Липоводолинської селищної ради.

Загалом, було розглянуто 20 проєктів рішень. З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.