ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРА З 90 - РІЧЧЯМ

Дата: 16.02.2021 16:15

Сьогодні, 16 лютого 2021 року, свій 90 - річний ювілей відзначає житель с. Побаванка КОВАЛЕНКО Іван Леонтійович.

Привітати іменинника з поважною датою від Липоводолинської селищної ради та директора ТОВ «Мрія» Івана ЧАЙКИ завітали Валентина САМІЛИК та Катерина ОНОПРІЙЧА. Гості побажали ювіляру міцного здоров’я, благополуччя, бадьорості, добра, пошани від людей та уваги від близьких.

Народився Іван Леонтійович 16 лютого 1931 року в селі Побиванка. В 1944 році закінчив 5 класів Липоводолинської школи. Працював в колгоспі «Шлях Леніна» різноробочим. Потім вступив до Макіївського фабрично-заводського училища. З 1950 по 1954 роки служив в армії, потім три роки працював на шахті. Але доля повернула ювіляра назад в рідне село, де разом з дружиною Ганною виховали 4 дітей. На даний час Іван Леонтійович проживає з сином Анатолієм та його сім’єю.