ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Дата: 15.02.2021 11:49

Шановні учасники бойових дій в Афганістані, воїни-інтернаціоналісти!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Щорічно, 15 лютого, український народ віддає глибоку шану усім солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, які з честю та гідністю виконували свій військовий обов‘язок у горах Афганістану, пустелях Іраку, при врегулюванні конфлікту в Югославії, Куби, Чехії та в інших «гарячих» точках світу.

Куди б не закидала вас доля, ви завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство ви заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни–миротворця. І сьогодні в непростій ситуації, що склалася в країні, опираємося на вашу мудрість та виваженість.

З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. 32 роки тому останній солдат Збройних сил колишнього СРСР залишив, обпалені війною, землі Афганістану. Але завжди житиме пам’ять про тих, хто навіки залишився на чужій землі. Ви, шановні воїни - інтернаціоналісти, ветерани Афганістану, як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю наших дітей та онуків. Нині маємо об’єднатися і всі разом іти вперед, долати труднощі й негаразди. У нас у всіх спільна мета – мирна, сильна і незалежна Україна.

Цінуємо і пам’ятаємо подвиг кожного з вас. Захоплюємося героїзмом ваших нащадків, наших мужніх воїнів, які зараз захищають країну. Спасибі вам, шановні учасники бойових дій, за високу громадянську відповідальність.

Бажаю усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, успіхів у праці та добробуту в родинах.

З повагою

Липоводолинський селищний голова                                                           Володимир ШТАНЬКО