РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДО РУСАНІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Дата: 04.02.2021 21:00

Фото без описуПродовжуються робочі поїздки селищного голови Липоводолинської громади до старостинських округів.

04 лютого 2021 року селищний голова Володимир ШТАНЬКО та заступник селищного голови Ольга ХИЖНЯК відвідали Русанівський старостинський округ. Перш за все, зустрілися з працівниками старостинського округу, колективом Русанівського закладу дошкільної освіти, сільського Будинку культури та бібліотеки. Обговорювалися питання життєдіяльності старостинського округу, земельні питання. Селищний голова запевнив, що громадяни, котрі виявлять бажання приватизувати городи, якими вони користуються, зможуть зробити це безперешкодно.

Заступник селищного голови Ольга ХИЖНЯК у ході бесіди з працівниками культури та бібліотеки наголосила на залученні жителів до культурних заходів.

Слід вказати, що у Русанівському старостинському окрузі робітниками з благоустрою продовжуються вирубування чагарників та впорядкування території.

Староста  Світлана ШУТЬКО звернула увагу на тому, що першочерговою проблемою для жителів є   ремонт мосту у селі, який знаходиться в аварійному стані. Селищний голова, розуміючи важливість  вирішення цього питання, взяв його під особистий контроль.