ЗАВДАННЯ ГРОМАДИ – СТВОРИТИ ПРОСТІР ДЛЯ НАДАННЯ НОВИХ ЯКІСНИХ КУЛЬТУРНО-ДОЗВІЛЛЄВИХ ПОСЛУГ

Дата: 01.02.2021 18:08

Фото без описуСьогодні, 1 лютого 2021 року, проведено нараду з директором Центру культури і дозвілля Липоводолинської селищної ради Владиславом РИШКО та художнім керівником Яною ГРИЦАЙ.

На нараді обговорили перспективи діяльності Центру культури і дозвілля Липоводолинської селищної ради. Зокрема, впровадження нових форм роботи, обмінних заходів поміж підпорядкованими Центру культури і дозвілля сільськими закладами культури клубного типу громади. Обговорили форми залучення населення до культурно-мистецьких та дозвіллєвих послуг. Заступник селищного голови Ольга ХИЖНЯК наголосила на тому, що нові сучасні культурні послуги мають відповідати запитам жителів громади.

Нині треба оцінювати продукт, який пропонує той чи інший культурний осередок. Липоводолинщина багата своїми талантами, які вже неодноразово здобували призові місця не лише на обласному рівні, а й за його межами. Потрібно й надалі об’єднувати жителів нашої громади, які є творцями народного мистецтва задля культурного розвитку Липоводолинського краю.

«Має відбутися переформатування закладів культури нашої громади», - зауважив Ростислав САВЧЕНКО, секретар селищної ради.

Учасники наради обговорили створення нового формату роботи Центру культури і дозвілля, що включатиме в себе:

- сучасні методи залучення населення до участі в заходах Центру культури і дозвілля;

- співпрацю працівників та вихованців дитячої школи мистецтв, Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради;

- запровадження нових послуг, гуртків для молоді та людей старшого покоління;

-надання платних послуг населенню, відповідно до діючого законодавства України;

- запровадження тематичних фестивалів та ярмарків з метою створення власного бренду громади;

- участь у проєктах обласного та державного рівня з метою зміцнення матеріально-технічної бази, впровадження мистецьких, рекреаційних, краєзнавчих ідей;

- популяризацію об’єктів культурної спадщини на території громади та Сумщини;

- промоакція та залучення зацікавлених осіб до арт-локацій пам’яток Липоводолинщини.

Усі наведені напрямки мають стати основою розвитку галузі на найближчі роки і флагманом цих процесів має стати Центр культури і дозвілля Липоводолинської селищної ради, структурними підрозділами якого є сільські заклади культури клубного типу Липоводолинської селищної ради.