До відома жителів громади!

Дата: 28.01.2021 11:28

Фото без описуВідповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», надання адміністративних послуг, суб’єктом надання яких є відповідна рада, здійснюється виключно через центри надання адміністративних послуг.

Тому, починаючи з 1 лютого 2021 року,  забезпечення  надання адміністративних послуг у галузі земельних відносин здійснюється через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Липоводолинської селищної  ради.

Одночасно повідомляємо, що для  жителів  громади суттєвих змін не відбудеться. Звернення із земельних питань  будуть приймати адміністратори відділу «Центр надання адміністративних послуг», який знаходиться  за адресою: смт Липова Долина, вул. Полтавська, 17. Розгляд звернень здійснюватиметься відділом земельних відносин Липоводолинської селищної ради.

За потреби,  громадяни можуть отримати консультації в телефонному режимі. Це дасть змогу вирішити необхідне питання у найкоротший термін.

ДЛЯ ЗРУЧНОСТІ ТА ПЛАНУВАННЯ ЧАСУ Є МОЖЛИВІСТЬ ПОПЕРЕДНЬОГО ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

(099) 524-74-69