ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Дата: 27.01.2021 15:36

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» Липоводолинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора  комунальної установи «Липоводолинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Липоводолинської селищної ради» Сумської області (далі - Центр).

Юридична адреса комунальної установи: вул. Полтавська,13   смт Липова Долина,   Сумська  обл., 42500.

Основними напрямками діяльності Центру є:

виявлення громадян, які мають право на надання соціальних послуг, визначення (оцінювання) їх індивідуальних потреб у наданні соціальних послуг;

забезпечення якісного надання громадянам, які перебувають у складній життєвій ситуації і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання, соціальних послуг;

сприяння громадянам без визначеного місця проживання в отриманні паспорта, інших документів, оформленні різних видів допомог, передбачених чинним законодавством, та пенсії, реєстрації місця перебування, надання допомоги в оформленні документів до інтернатних установ системи соціального захисту та у відновленні документів, майнових та житлових прав.

Приймання документів від претендентів здійснюється з 28 січня 2021 року по 11 лютого 2021 року включно.

Документи приймаються  відділом організаційно – кадрової роботи Липоводолинської селишної ради за адресою:  вул. Роменська,10 смт Липова Долина Сумська обл., 42500.

Для участі у конкурсі подаються такі документи:

заява про участь у конкурсі;

копія паспорта;

копія документа про освіту;

копія трудової книжки;

автобіографія та/або резюме (за вибором);

мотиваційний лист, складений у довільній формі;

довідка про відсутність судимості;

перспективний план розвитку комунальної установи «Липоводолинський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липоводолиської селищної ради».

Вимоги до претендентів:

громадянство України;

досконале володіння державною мовою;

повна вища освіта другого рівня за ступенем магістра та спеціальністю відповідної галузі знань;

стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня – не менше ніж 5 років.

Заробітна плата, директора комунальної установи «Липоводолинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Липоводолинської селищної ради», виплачується згідно штатного розпису  та може бути переглянута у відповідності зі змінами умов оплати праці відповідно до постанов Кабінету Міністрів України, наказів галузевих міністерств та чинного законодавства України.

Конкурс відбудеться 18 лютого 2021 року в приміщенні  Липоводолинської селищної ради.

Порядок оцінювання якостей та знань кандидатів на посаду

Кваліфікаційні вимоги та перелік документів, що подаються кандидатами для участі у конкурсі

Перелік питань