ГОЛОВА СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОБУВАВ З РОБОЧОЮ ПОЇЗДКОЮ В СЕМЕНІВСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ

Дата: 26.01.2021 11:47

Фото без опису25 січня 2021 року з робочою поїздкою селищний голова Липоводолинської громади Володимир ШТАНЬКО побував у Семенівському старостинському окрузі.

Очільник громади разом з старостою Семенівського старостинського округу Олександром ОСТАПЕНКОМ відвідав Семенівський сільський будинок культури, сільську бібліотеку-філію, поспілкувався з працівниками культури, керівниками школи та закладу дошкільної освіти. У ході зустрічі обговорили питання, які є нагальними для вирішення в старостинському окрузі та окреслили шляхи для їх спільного вирішення. Зокрема, закінчення ремонту актової зали в СБК, косметичний ремонт спортивного залу в закладі освіти.

Селищний голова Володимир ШТАНЬКО запевнив, що проблеми Семенівського старостинського округу не залишаться поза його увагою.