ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ І НС

Дата: 25.01.2021 16:58

Фото без опису25 січня 2021 року у Липоводолинській селищній раді під головуванням секретаря селищної ради, заступника голови комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ростислава САВЧЕНКА відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Головним питанням, яке розглянуто на засіданні комісії було додержання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки в закладах освіти, установах охорони здоров’я та соціального захисту   Липоводолинської селищної ради.

Провідний інспектор Липоводолинського районного сектору Управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Вадим НЕСТЕРЕНКО доповів про результати проведення перевірок закладів освіти, установ охорони здоров’я та соціального захисту на території ОТГ та основні вимоги щодо забезпечення та дотримання заходів протипожежної безпеки.

За підсумками засідання комісії ТЕБ та НС було ухвалено рішення: доручити керівникам закладів установ, організацій,  старостам старостинських округів, відповідальним за протипожежну безпеку  Липоводолинської селищної ради організувати роботу щодо дотримання норм протипожежної безпеки в підпорядкованих закладах; звернути увагу на викаристання електроприладів, особливо в зимовий період; проведення інструктажу з протипожежної безпеки із усіма працівниками.