Рішення від 06 січня 2021 року

Дата: 06.01.2021 13:28

ПОРЯДОК    ДЕННИЙ

1

Про схвалення проєкту Програми розвитку галузі культури  Липоводолинської територіальної громади на 2021 рік

2

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Липоводолинської селищної ради від 22.12.2020 року № 23 «Про присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна»

3

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Липоводолинської селищної ради від 23.07.2020 року № 120 «Про склад комісії Липоводолинської селищної об’єднаної територіальної громади з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2020 році субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа»

4

5

Про встановлення грошової норми  вартості харчування    в закладах загальної середньої освіти на 2021 рік