ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Дата: 21.11.2020 07:35

Фото без опису

Шановні жителі  Липоводолинської громади! День - 21 листопада, назавжди став незаперечним доказом відродження нашої нації. Події Майдану змінили народ, його погляди, мрії та віру у своє європейське майбутнє. Революція Гідності об’єднала нас в єдиній, соборній та без сумніву незалежній Україні. Ті події згуртували нас, і тільки нам має вистачити сил, аби не втратити той незламний дух вільного народу, який ми сьогодні маємо. Нині ми будуємо економічно та духовно багату, вільну, демократичну державу, якою, безсумнівно, пишатимуться наші нащадки.

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та звичайно і усіх українських вояків, яким довелося взяти участь в антитерористичній операції та операції об'‎єднаних сил на Сході України. Усіх тих, хто не тільки силами, а й втраченим життям продемонстрував своє бажання жити у вільній, демократичній, суверенній державі!

Гідність – це одна з найнеобхідніших якостей людини і навіть цілих народів. Людина, сповнена почуття власної гідності, завжди посяде достойне місце в суспільстві, а народ, який плекає в собі національну гідність, буде знаний і шанований у світі.

Закликаю вас до миру, порозуміння й згуртованості. Зичу віри у краще майбутнє нашої країни, нашого рідного краю.

Гідний поваги народ, має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави.

Слава Україні! Слава її Героям!

З повагою

Селищний голова                                                                                                            Сергій НИЩЕТА