ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СЕЛИЩНОМУ ГОЛОВІ

Дата: 20.11.2020 09:27

Фото без описуШановний Сергію Миколайовичу! Прийміть найщиріші вітання  й найкращі побажання з нагоди Вашого ювілею! Наш дружній колектив вдячний Вам  за відмінну роботу в команді, підтримку і розуміння. Працювати з таким керівником, як Ви, комфортно і  приємно. Не кожен може похвалитись таким мудрим наставником, професіоналом своєї справи. Ми Вас поважаємо за амбітність, цілеспрямованість. Ви той, хто завжди створює гарну атмосферу в колективі. Для нас Ви не просто селищний голова, Ви – мудрий управлінець, який завжди відкритий до саморозвитку, досвідчений та авторитетний. Ви ділитесь своєю енергією та заряджаєте інших позитивом. Спасибі Вам, Сергію  Миколайовичу, за те, що зберігаєте оптимізм і впевненість, які так потрібні в даний час.

Бажаємо Вам, щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги в скарбничку Вашої  душі. Нехай людська шана буде Вам подякою за плідну працю, чуйність, уміння творити красу і добро. Мрійте, посміхайтесь,  насолоджуйтесь кожною миттю, щоб кожен ранок був щасливим, день-корисним, вечір-незабутнім. Дивіться вперед з надією, назад із вдячністю, по сторонах - з любов´ю. Зустрічайте кожен день з посмішкою, і він обов´язково відповість Вам взаємністю. Міцного Вам здоров´я, Божого благословіння, сімейного затишку і щастя, щедрої світлої долі, багатої на любов і добро.

З повагою та найкращими побажаннями  колектив

Липоводолинської селищної ради