ВІТАННЯ З НАГОДИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Дата: 08.11.2020 13:20

Фото без описуШановні працівники культури та аматори народного мистецтва! Прийміть  найщиріші вітання з нагоди  Всеукраїнського дня культури та майстрів народного мистецтва! Щиро дякую за вагомий внесок у піднесення та розвиток української культури! Без вашої праці, вашого творчого натхнення ми б не мали змоги насолоджуватись українською книгою, українською музикою, українською піснею.

Ви ті, хто підносить українську культуру та дає поштовх на розвиток народної творчості. Не менш важливо те, що саме Ви ведите активну культурно-просвітницьку діяльність, дуже важливу сьогодні для виховання підростаючого покоління.

Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Без вашого доброго серця, ініціативності, творчої думки та справжнього подвижництва неможливі реальні зміни у нашому суспільному житті.

Тож нехай не полишає Вас та завзятість і енергія, сила волі та витримка, яких не раз докладаєте до своїх щоденних старань.  Бажаю Вам творчого ентузіазму, незгасного прагнення радувати та дивувати людей оригінальними ідеями на ниві культури. А у Вашому особистому житті нехай розквітає щастя, панує родинний затишок та благополуччя.

З повагою

Селищний голова                                                                Сергій    НИЩЕТА