З ДНЕМ СЕЛА СУХА ГРУНЬ

Дата: 13.10.2020 09:07

Фото без опису14 жовтня – вся Україна відзначає День захисника України, День  українського козацтва та одне з найбільших   свят осені – Покрова Пресвятої Богородиці. Для жителів Сухої Груні  це особливий день, адже вони відзначають храмове свято – День села. Відзначення Дня села символізує любов та повагу до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв, його історії та культури. Саме історія   пращурів, притаманні їм мужність, працелюбність, оптимізм, віра в добро і справедливість , багато в чому сприяли зростанню та розвитку  маленької батьківщини. Найбільшим її багатством є люди, його жителі – щирі, привітні та гостинні люди. І лише Ваше уміле господарювання, любов до рідного села стали основою втілення в життя найзаповітніших мрій, всіх добрих справ та задумів кожної сім”ї.

На території селища Суха Грунь мешкають 533 жителі, серед яких багато старожилів. Найстарішим жителем селища є Лобанов Онисим Леонтійович, якому 10.03.1928 року виповнилось 92 роки. А наймолодшим жителем є син воїна АТО  Парфило Максим Андрійович, 02.09.2019 року народження.

Діти - це майбутнє держави. В селищі Суха Грунь налічується 9 багатодітних сімей, 1 прийомна родина, де під опікою виховується 4 дітей- школярів.

Суха Грунь - це гарне селище з школою І-ІІ ступенів, яку відвідують 45 учнів,  дитячим садком, де наповнюваність 100% - 15 дітей з відповідною матеріальною базою, це сільська бібліотека, центральна контора сільгосппідприємства «СК-Агро», 90% газифікованих житлових будинків, належне   транспортне сполученням до районного та обласного центрів, фельдшерським пунктом з молодим  фахівцем, це  щедра земля, яку обробляють  9 сільськогосподарських підприємств  та фермерів.

За сприяння  та фінансової підтримки  компанії  «Агротрейд»  був збудований Свято-Покровський храм.

Шановні жителі селища Суха Грунь! В цей святковий день прийміть найщиріші вітання вам та вашим родинам,  міцного здоров'я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами. Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне селище, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього. Божого вам благословення!

З повагою

Селищний голова                                                                             Сергій НИЩЕТА

Депутат селищної ради                                                                    Михайло ХЕРОЇМ

Депутат селищної ради                                                                    Ігор ГУБКІН