ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СЕЛА МОСКОВСЬКЕ

Дата: 13.10.2020 08:42

Фото без описуШановні мешканці села Московське, ті, хто тут народився, виріс, гості села! Прийміть найщиріші вітання з нагоди  свята — Дня села Московське. Свята, яке відзначають усі, хто його любить. Саме любов до маленької батьківщини не дала вам покинути рідні місця, саме любов надихає щодня до праці, створення комфорту і добробуту в рідній стороні. Почуття відповідальності за життя дітей і добробут нащадків, за  майбутнє села Московське  змушує вас берегти і цінувати місцеві багатства.

Московське – одне з наймолодших сіл Липоводолинщини. Історія його заснування припадає на кінець 19 століття. Вперше письменна згадка про населений пункт  була  в 1898 році.   У 1938-1939 роках масово почалась розбудова села.

Розквіт села у 1970 - 1980 роках, головою правління «Заповіт Ілліча» призначений Володимир Ілліч Давиденко. За його керування Московське  розвивається із більшими темпами. Усі шість сіл, що входили до сільської ради, були з’єднані асфальтованими дорогами, протяжністю 50 км. В цей період були збудовані машинний двір, готель, банно-пральний комбінат, розвивався благоустрій населеного пункту, культурне та побутове обслуговування населення.

Пишаються московчани своїми земляками: Синько Михайло Семенович – удостоєний  звання  Герой Радянського Союзу, бригадиру тракторної бригади Русанівському А.М. присвоєно звання Героя соціалістичної праці із врученням Золотої Зірки.

Сьогодні Московське живе своїм розміряним, спокійним життям. У відремонтованому Будинку культури працює ігрова кімната,  побудована волейбольна площадка, дитячий майданчик. Вокальний ансамбль «Калинонька» знають далеко за межами Сумщини.   Якісною питною водою московчан забезпечує комунальне підприємство «Московське».

Але завжди найбільшим скарбом села були і  будуть люди. Ми сьогодні вітаємо найстарших жителів села -  Гвоздя Григорія Федоровича (1933 р.н.) та  Коваленко Катерину Михайлівну (1936 р.н).  Многая літа вам, добра і здоров’я! Наймолодший житель села  -  Артем Артурович Тиква, 10.04.2020 року народження.

Щиро вітаємо всіх із  Днем села Московське!!! У такий радісний день бажаємо Вам добробуту у кожну родину, суспільної злагоди та взаємоповаги. Нехай усі починання приносять лише користь громаді та розбудову вашого населеного пункту.

В цей святковий день зичимо вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами. Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього. Зі святом!

З повагою

Селищний голова                                                                               Сергій НИЩЕТА

Депутат селищної ради                                                                      Сергій ПОСЬ

Депутат селищної ради                                                                      Володимир  ПОСЬ