ВІТАННЯ ДО ДНЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Дата: 01.10.2020 08:32

Фото без описуШановні жителі громади! Від щирого серця вітаю Вас з Днем ветерана та Міжнародним днем людини похилого віку!
Український народ завжди славився шанобливим ставленням до батьків, турботою про найстарших представників громади.
Цей день — символ єдності і спадкоємності поколінь, чудова нагода сказати теплі слова подяки батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і літнім людям за їх внесок у розвиток нашої країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту й мудрість. З кожним роком ми, на жаль, втрачаємо наших дорогих ветеранів – живих свідків далеких воєнних подій, тих, хто воював, йшов на смерть за свою країну, за рідний край.

Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.
Нехай осіння пора, в яку Ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!
Довгих і щасливих Вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру, оптимізму і благополуччя!

З повагою

Селищний голова                                                     Сергій НИЩЕТА