ДО ВІДОМА ЧЛЕНІВ ВИКОНКОМУ. ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 28.09.2020 09:54

Фото без опису29.09.2020 року о 09 годині в залі засідань адміністративного приміщення Липоводолинської селищної ради відбудеться засідання виконавчого комітету селищної ради.

На розгляд засідання виконавчого комітету селищної ради винесені наступні питання:

1. Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на  міському автобусному маршруті  загального користування №1 «Липова Долина АС  (вул. Горького) - зупинка Шляхова (вул. Роменська)».
  2. Про  стан виконання заходів  з підготовки комунальних  підприємств до  роботи в осінньо – зимовий період 2020 – 2021 років.
  3. Про внесення  змін  до бюджету Липоводолинської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
  4. Про відкриття нового автобусного маршруту   загального користування №1 «Липова Долина АС (вул. Горького) -  зупинка Шляхова (вул. Роменська)».
  5. Про розгляд звернення  ПрАТ «Компанія «Кобзаренко».
  6. Про затвердження плану роботи  виконавчого комітету Липоводолинської селищної ради  на IV квартал 2020 року.
  7. Про  зміну адрес об’єктам нерухомого майна.
  8. Про розгляд звернень  громадян щодо вчинення правочину.
  9.  Про надання дозволу на встановлення інформаційного стенду.
  10.  Про  надання  дозволу на  проведення видалення дерев.
  11.  Про   роботу   зі   зверненнями громадян  у Русанівському старостинському  окрузі.
  12. Поо постановку на квартирний облік.
  13. Про стан профілактики  злочинності на території  Липоводолинської громади.