ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Дата: 23.09.2020 09:15

Постановою Центральної виборчої комісії від 04 вересня 2020 року № 225 ліквідовано виборчу дільницю № 590337, яка знаходилась  в смт Липова Долина по вулиці Полтавська, 17 через проведення капітального ремонту приміщення Центру надання адміністративних послуг Липоводолинської селищної ради.

Виборці смт Липова Долина, які проживають по вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Дмитра Сулими, вул.Зелена, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Онацького, вул.Ставкова, вул.Щепкіна, вул.Яблунева, вул.8 Березня, пров.1-й Миру, пров.1-й Щепкіна зможуть  реалізувати своє право голосу  на виборчій дільниці № 590338, що розміщується у приміщенні  Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів по вулиці Короленка, 1.

Виборці смт Липова Долина, які  проживають по вул.Коцюбинського, вул.Полтавська, пров.1-й Полтавської, пров.2-й Полтавської, пров.3-й Полтавської, пров.4-й Полтавської зможуть  реалізувати своє право голосу на  виборчій дільниці № 590339, що розміщується у приміщенні Центру культури і дозвілля Липоводолинської селищної ради по вулиці Роменська, 1.

Жителі, які проживають по вул.Басарабка, вул.Загорянка, вул.1 Травня  відтепер голосуватимуть на виборчій  дільниці № 590339  у приміщенні Центру культури і дозвілля Липоводолинської селищної ради по вулиці Роменська, 1.