ТВОРИМО МАЙБУТНЄ - ПАМ'ЯТАЮЧИ ПРО МИНУЛЕ

Дата: 11.09.2020 19:00

Громада моя – це наша велика родина, наше коріння і батьківщина, материнська сповідь і турбота, батьків моїх щоденна робота, тут моє дитинство босоноге, стежина в школу на зорі, тут наші ще несходжені путі...

Під час святкування першої річниці створення Липоводолинської об'єднаної територіальної громади в приміщенні центру культури і дозвілля працівниками Публічної бібліотеки ім. Л.Новиченка організована виставка "Творимо майбутнє – пам'ятаючи про минуле".

Увазі присутніх представлені пам'ятки культурної спадщини нашої громади; світлини, які є візитними картками старостинських округів, що входять до складу Липоводолинської селищної ради; поетичні добірки наших земляків; фото учнів, які цього року за високі досягнення в навчанні отримують стипендію Липоводолинського селищного голови та стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації. Окремо розміщені світлини вихованців дитячої школи мистецтв – переможців обласних, регіональних, всеукраїнських і міжнародних конкурсів.

Крім цього, кожен старостинський округ презентував роботи майстрів народної творчості, які своїм талантом та вмінням прославляють рідний край.