ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ СВЯТКУВАННЯ 1-ОЇ РІЧНИЦІ УТВОРЕННЯ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ОТГ

Дата: 11.09.2020 19:33

Фото без опису11 вересня  2020 року в  Центрі культури і дозвілля селищної  ради відбулися урочистості з нагоди святкування першої  річниці утворення Липоводолинської об’єднаної територіальної громади.

Привітали мешканців ОТГ селищний глова Сергій НИЩЕТА,  голова районної державної адміністрації Іван ЯРЕМЕНКО, заступник голови районної ради Олександр КЛЬОП, вони щиро побажали присутнім здоров’я, радості, відмінного настрою і Божої благодаті, миру, злагоди, успіху у всіх справах кожній родині, а   Липоводолинській громаді – подальшого розквіту й економічного зростання.

Під час святкування першої річниці створення Липоводолинської громади в приміщенні Центру культури і дозвілля працівниками Публічної бібліотеки ім.Л.Новиченка організовано виставку «Творимо майбутнє, пам'ятаючи про минуле».

Увазі присутніх були представлені пам'ятки культурної спадщини нашої громади; світлини, які є візитними картками старостинських округів, що входять до складу Липоводолинської селищної ради; поетичні добірки наших земляків; фото учнів, які  цього року за високі досягнення в навчанні отримують стипендію Липоводолинського селищного голови та стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації. Окремо розміщені світлини вихованців Дитячої школи мистецтв - переможців обласних, регіональних, всеукраїнських і міжнародних конкурсів.

Крім цього, кожен старостинський округ презентував роботи майстрів народної творчості, які своїм талантом та вмінням прославляють  рідний край.

Самодіяльні артисти творчими здобутками, у піснях і танцях, славили українську землю, рідний край, дарували Вітчизні свою вдячність, шану і любов.

Святковий настрій створили народні аматорські колективи: «Хорол»  (керівник Сергій Цікало), «Світанок» (керівник Людмила Орєхова) Центру культури і дозвілля, «Калинонька» Московського сільського будинку культури (керівник Валентина Пось), вокальні  ансамблі  «Чарівні сни» Беївського сільського будинку культури (керівник Анатолій Гусак), «Подруженьки» Панасівського сільського будинку культури (керівник Оксана Шарлай), «Гламурні дівчата» Яганівського сільського будинку культури (керівник Зоя Курочка) та гурт «Два кольори» Русанівського сільського будинку культури (керівник Олександр Семеліт). Глядацька аудиторія гучними оплесками зустрічала Володимира Самілика, який зачарував слухачів своєю віртуозною, майстерною грою на саксафоні.

Зривали довготривалі аплодисменти пісенні твори у виконанні солістів:  Любові Дикань,  Марічки Кравченко, Олександра Гришина, Юлії Вертій, дуетів у складі Володимира та Валентини Пось, викладачів Дитячої  школи мистецтв - Володимира Самілика, Наталії Купальної та Сергія Гущі.

Окремою вражаючою сторінкою свята стали яскраві, запальні танці у виконанні хореографічних колективів «Надія» Дитячої школи мистецтв (керівник Надія Любченко) та «Експрес» Лучанського сільського будинку культури (керівник Марічка Кравченко).

Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою. Затамувавши подих, глядачі насолоджувалися чудовими номерами, щедро нагороджуючи кожного з артистів щирими оплесками.

Тож з днем народження,  Липоводолинська громадо! Нових успіхів та процвітання!