ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ СЕЛИЩА ВІД НАЦИСТСЬКИХ ОКУПАНТІВ

Дата: 09.09.2020 11:06

Фото без описуЗ нагоди Дня визволення селища  Липова Долина від нацистських окупантів відбулися урочисті заходи та покладання квітів до Меморіального комплексу селища.

У заходах взяли участь селищний голова Сергій НИЩЕТА, голова районної державної адміністрації Іван ЯРЕМЕНКО, заступник голови районної ради Олександр КЛЬОП, представники установ та організацій селища.

Зі словами подяки та шани до присутніх звернулись посадовці, які подякували усім хто відстоював нашу свободу у ті далекі, важкі часи та закликали нинішнє покоління берегти мир та спокій на рідній землі.

Присутні вшанували світлу пам'ять загиблих воїнів та солдат, які поклали голови за мир на Українській землі, хвилиною мовчання.