У ЛИПОВОДОЛИНСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛАСЬ ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Дата: 28.08.2020 14:16

Освітяни Липоводолинської громади готуються до нового навчального року, який розпочнеться 1 вересня у навчальних закладах  Липоводолинської об'єднаної територіальної громади в незвичайних умовах карантинних обмежень.

Так, сьогодні, 28 серпня, керівники освітніх закладів зібралися на щорічну серпневу конференцію, щоб проаналізувати здобутки минулого навчального року та визначити пріоритети розвитку освітньої галузі на 2020/2021 навчальний рік.

«Вітаю освітян Липоводолинської громади із проведенням педагогічної конференції!  Ви молодці, відпрацювали все, аби діти пішли до шкіл 1 вересня і мали змогу навчатись безпечно у нинішніх умовах. Розумію, що навчальний рік  буде особливим, але впевнений, що разом ми впораємося. Треба лише відповідально поставитися до нових викликів і обов’язків. А ми це вміємо» - зазначив селищний голова Сергій НИЩЕТА.