УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА 29-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2020 14:16

Фото без опису

Серпень - особливий місяць, бо він несе нам чудові свята - День Прапора та День Незалежності України. Сьогодні з нагоди Дня Державного Прапора відбулись (з дотриманням всіх протиепідемічних вимог та обмежень) урочистості заходи з нагоди відзначення 29-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України.

На заході були присутні селищний голова Сергій НИЩЕТА, голова Липоводолинської районної державної адміністрації Іван ЯРЕМЕНКО, заступник голови Липоводолинської районної ради Олександр КЛЬОП керівники та спеціалісти структурних підрозділів селищної ради, громадськість.

Посадовці відкрили урочисту частину заходу та щиро привітали усіх присутніх з Днем незалежності України та Днем Державного Прапора України, який урочисто було піднято під звуки Державного Гімну України.

Справжньою прикрасою заходу став святковий концерт, за участі працівників Центру культури і дозвілля Липоводолинської селищної ради.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання усіх Героїв, які віддали своє життя за Україну.

На завершення поклали квіти до пам’ятного знаку Тарасу Григоровичу Шевченку та до пам’ятника борцям за незалежність.