ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ДІЯ ДОПОМОГИ НА ДІТЕЙ ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ ПІДПРИЄМЦЯМ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ

Дата: 06.08.2020 11:51

Відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України № 641 від 22.07.2020 року “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”  з 01.09.2020 буде завершено програму щодо виплати допомоги на дітей згідно  Порядоку виплати допомоги на дітей фізичним особам підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, затвердженого  Постановою Кабінету Міністрів України № 329 від 22.04.2020 року “Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми”.

За вказаною допомогою до місцевого управління соціального захисту звернулося   11 фізичних осіб підприємців, які протягом карантину отримували допомогу на 15 дітей.  За чотири місяці з травня по серпень 2020 року виплачено допомоги на суму 115.1 тисяч гривень.

Начальник управління соціального захисту

населення Липоводолинської

районної державної адміністрації                                                                              Володимир ТКАЧЕНКО