СТАРТУВАЛА ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ!

Дата: 03.08.2020 10:32

Фото без описуУ Липоводолинській об'єднаній територіальній громаді, стартувала екологічна акція  зі збору пластику, яка традиційно проводиться кожного року – «Зібраний пластик – новий велосипед».

Акція  триватиме в період з 01 серпня 2020 року по 30 вересня 2020 року на території Липоводолинської громади. Збір пластикових відходів відбуватиметься  у приміщенні виробничих потужностей КП ГВП «Комунпослуга». Не приймаються пластикові відходи, які мають в середині або зовні інші матеріали (рідини, грунт тощо).

Переможцями вважатимуться три особи, які здали найбільшу  кількість зібраних пластикових відходів. Мінімальна вага, яка береться до уваги – 30 кг. За перше місце винагородою буде велосипед, за друге – 500 грн., за третє - 250 грн.

Приєднуйтесь до участі в акції, зробімо  оточуюче нас довкілля кращим і чистішим!