ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ СЕЛА!

Дата: 02.08.2020 07:09

Фото без описуШановні  жителі  села  Кімличка! Прийміть  найщиріші  вітання  з  нагоди храмового  свята та   Дня  села.  День села – це свято, яке єднає всіх жителів нашої громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє.  Історія кожного населеного пункту є часточкою історії нашої держави. А її, як відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

Друге серпня  вважається  храмовим  святом  для  кімличан. Православні в цей  день відзначають свято пророка Іллі, одного з найшанованіших святих Старого Завіту. День  пам’яті  пророка  Іллі  завжди   припадає   на  2 серпня.  Він   вважається  покровителем  воїнів. Образ  пророка  Іллі   представлений  грізним  старцем,  який  роз’їжджає  на  вогняній  колісниці  по небу  і нещадно   вражає  грішників  громом  і  блискавкою. Однак  цей  святий  завжди  щедрий  до  праведників. Саме  він  ретельно  стежить  за  виконанням  людських  і  божих  законів.

Село Кімличка  – невеличке, квітуче і красиве. На  сьогодні    у  Кімличці  зареєстровано  348 жителів. Вдячні всім, хто працює зараз в різних сферах, хто лікує, торгує, надає соціальні та культурні послуги, хто сіє і збирає врожаї на полях.

Переймаються долею Кімлички  та  підтримують її фінансово:  ТОВ «Беєве» (директор Сало І.І.),  фермерське господарство «Урожайна Долина»   Рогіз  Л.О., приватний підприємець Лаврик М. І.

Окрасою села є люди, які живуть поруч – скромні, працьовиті. Ми пишаємося старійшинами, тими людьми, чиї скроні вкрила сивина, чиї руки в мозолях, чия мудрість життєва  – є навчальною книгою для молодого покоління. Найстарша жителька села - Надія Федорівна РОГІЗ, якій виповнилося 93 роки, 90 – річчя цього року відзначила Ольга  Пилипівна ШАРКО.

Ювілейні  дні  народження  цього  року  святкують: 80 років - Ніна  ШИНКАРЕНКО, Ганна ЯКИМЕНКО, Марфа  СТРІЛЕЦЬ, 70 років – Олександр  СКАКУН та Анатолій  НЕЧИТАЙЛО.

Наймолодша кімличанка -  Варвара ШАМОТА,    яка народилася 17 грудня 2019 року в  сім’ї  Яни  та  Сергія  ШАМОТІВ.

Наймолодша  подружня пара - Ігор  та  Оксана  ВОВК, які в  цьому  році  об’єднали  свої  долі.

У зразковому порядку утримують свою садибу  подружжя Олексія   та  Надії  СУБОТИ, вулиця  Майданна,18.

Жителька  села  Світлана  КУЛИНИЧ,  вчитель  Семенівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,  визнана  переможцем  он-лайн  конкурсу  авторської  поезії   "Україна  молода".

Дошкільна освіта є першою сходинкою до здобуття якісних знань, фундаментом, на якому будується вся система освіти. У поточному році   спільними зусиллями селищної ради, працівників  дошкільного закладу та відділу освіти, молоді та спорту селищної ради   проведено ремонтні роботи у Кімличанському дитячому садочку «Оленка». Бажаємо діткам приємних вражень, а також  отримати гідне виховання у цьому  закладі.

Сподіваємося, що жителі села є і будуть справжніми патріотами своєї маленької батьківщини. Спираючись на вашу небайдужість та активну громадську позицію нам разом вдасться підтримувати належний вигляд рідної вам Кімлички.

Тож від усієї душі зичимо вам,  дорогі  земляки, та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами, щоб  у  кожній  домівці  панували  мир  та  спокій, збувалися  всі  заповітні  мрії.

Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких. Божого вам благословення!

Зі святом!!!!

З повагою

Селищний голова                                                                                              Сергій НИЩЕТА

Депутат Липоводолинської