НАДАННЯ ДОПОМОГИ ТА ЗАХИСТ ОСІБ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ - ОДИН З НАПРЯМКІВ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ

Дата: 31.07.2020 14:31

Фото без описуТоргівля людьми залишається гострим питанням і реальною проблемою для багатьох країн світу, у тому числі й для України.

Саме це питання обговорили під час зустрічі селищний голова Сергій НИЩЕТА, секретар ради Ростислав САВЧЕНКО,  начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Володимир ТКАЧЕНКО, начальник відділу соціальних послуг та соціального захисту осіб з інвалідністю департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Тетяна МАРЧЕНКО та керівник громадської організації «Смайл» Крістіна САХНО.

У ході зустрічі обговорено актуальні та проблемні питання із запобігання та протидії торгівлі людьми, домашньому насильству під час реалізації державної політики у цій сфері та стан проведення заходів по запобіганню домашньому насильству і протидії торгівлі людьми.

Учасниками наголошено на необхідності активізації роботи з питань встановлення статусів постраждалих від торгівлі людьми, створення мобільних бригад, притулків для постраждалих від домашнього насильства, реалізації рівних прав жінок і чоловіків.

Також обговорили нагальні питання, що виникають під час роботи з надання соціальних послуг населенню Липоводолинської громади.