ПРО ПРОВЕДЕННЯ ДНЯ ПОЛЯ

Дата: 20.07.2020 09:26

Фото без опису21  липня 2020 року  на дослідних  ділянках демонстраційно -  технологічного полігону Інституту сільського господарства північного Сходу  НААН  України  відбудеться  День поля: «Контрольний  обмолот зернових колосових культур  урожаю 2020 року».

Збір  та реєстрація учасників  заходу о 09.30 годині. Початок заходу  о 10.00 годині –   322-й  км траси  національного сполучення  «Н 07» сполучення  Київ - Суми – Юнаківка.

З метою  дотримання  карантинних заходів  при собі мати засоби  індивідуального захисту (маску, рукавички).

За  додатковою інформацією  звертатися до:

заступника директора  Інституту   сільського господарства  Північного Сходу НААН України – Собка  Миколи Геннадійовича за телефоном – 0501746794;

заступника директора  Департаменту агропромислового розвитку  Сумської  обласної  державної адміністрації  турчина  Петра  Івановича за телефоном  - 050 9685364.

Програма заходу додається