ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 24.06.2020 16:02

Фото без описуЗ метою забезпечення своєчасного та якісного здійснення комплексу робіт з підготовки до проведення в 2020 році Всеукраїнського перепису населення Липоводолинська селищна рада просить взяти участь усіх жителів Липоводолинської об’єднаної територіальної громади у впорядкуванні своїх житлових будинків адресними табличками із назвами вулиць та номерними знаками.

Ведення адресного господарства - це  створення комфортних для мешканців та  гостей громади. На перший погляд, адресний знак на  житловому будинку - дрібничка, але від цього може залежати життя людини: швидка допомога не встигла вчасно розшукуючи потрібний номер, пожежники не змогли знайти потрібну вулицю, працівники поліції вчасно не прийшли на допомогу. Наявність адресних табличок на будинках також необхідна для забезпечення роботи пошти, зв’язку, комунальних служб.

Ми сподіваємося, що кожен з наших жителів з розумінням віднесеться до такого прохання та зробить власний внесок у створенні комфортних умов проживання в громаді.

Будьте відповідальними самі за себе! Заощаджуйте власний час!