ДО УВАГИ!

Дата: 15.06.2020 14:08

Фото без описуЛиповодолинська селищна рада повідомляє, про виявлення та взяття на облік як безхазяйного майна наступних об’єктів нерухомості:

-  Нежитлова будівля загальною площею 550 м2, за адресою: 42500 Сумська область, Липоводолинський р., смт Липова Долина, провулок 1-й Щепкіна, будинок 21а. (Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно від 10.06.2020 року №211995357).

-  Нежитлова будівля, загальною площею 46,09 м2, за адресою: 42500 Сумська область, Липоводолинський р., смт Липова Долина, вулиця Роменська, будинок 27а. (Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно від 10.06.2020 року №212005961).

Особи, які мають документально підтверджені майнові права на вищевказані об’єкти, запрошуються до Липоводолинської селищної ради для вирішення питання щодо можливого зняття об’єктів з обліку.

Адреса для листування: 42500 Сумська обл., смт Липова Долина, вул. Роменська, 10.