ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ВАКАНТНУ ПОСАДУ ДИРЕКТОРА ПАНАСІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІ СТУПЕНІВ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 09.06.2020 15:43

Відповідно до статей 32, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законів України «Про освіту» та «Про загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 28 березня 2018 року № 291 «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти», Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Липоводолинської селищної  ради, затвердженого рішенням другої  сесії Липоводолинської селищної  ради VII скликання від 28 травня 2020 року, пункту 1 розпорядження голови Липоводолинської селищної  ради від 09 червня 2020 року № 107-ОД  оголошується конкурс на заміщення вакантної посади:

Директора Панасівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Липоводолинської селищної ради

Місце знаходження закладу: вул. Шкільна, 6 с. Панасівка, Липоводолинський  район, Сумська область.

Оплата праці визначається відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу Міністерства освіти і науки України від  26.09.2005  № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» та умов контракту.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

Посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України,  вільно володіє державною мовою та має вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи  не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають з 09.06.2020 року по 30.06.2020 року з 08.00 до 17.00 включно до конкурсної комісії за адресою: смт Липова Долина, вулиця Короленка, 1, третій поверх, 48 кабінет такі документи:

•  заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних  даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної  (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на момент їх подання;
  • довідку про відсутність судимості (на день подання документів);
  • довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  • інформацію про особисту адресу електронної пошти та номер контактного телефону для зворотного зв’язку;
  • інші документи, які підтверджуватимуть професійні та/або моральні якості.

Особа пред’являє оригінали документів, копії яких подаються до конкурсної комісії.

Етапи проведення конкурсу:

- оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

- прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

- перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

-  допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

- ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

-  проведення конкурсного відбору;

-  визначення переможця конкурсу;

-  оприлюднення результатів конкурсу.

Контактна особа, яка надає додаткову інформацію: Авраменко Жанна Михайлівна, тел. 0668730841, e-mail: 43356036@mail.gov.ua