ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ, БАТЬКИ, УЧНІ, ВИПУСКНИКИ!

Дата: 29.05.2020 09:42

Фото без описуВід щирого серця вітаю Вас зі святом «Останнього дзвоника», який розпочинає веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості випускників 11 класів.

Для школярів цей день сповіщає про завершення навчального року та початок відпочинку, а для випускників – цей останній дзвоник означає розставання з дитинством і те, що вже завтра розпочинається доросле життя.

Вірю, що вам, дорогі випускники, не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни.

Вчителям та батькам цього дня бажаю мудрості та терпіння. Своєю нелегкою працею ви кожен день доводите, що український народ – розумний, інтелектуальний та вірний звичаям і традиціям рідної землі.

Бажаю Вам оптимізму, натхнення та наполегливості, щедрої долі, невичерпної енергії та миру у Ваші домівки!

Нехай останній дзвоник пролунає у кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, надією на життєві гаразди та успіхи.

Бажаю Вам добра й благополуччя, міцного здоров’я і злагоди у Ваших родинах. Бережіть себе та своїх близьких!

З повагою

Селищний голова                                                    Сергій НИЩЕТА