КАРАНТИННІ ЗАХОДИ ПОСЛАБЛЕНО, ЩО САМЕ ЗМІНИЛОСЬ?

Дата: 15.05.2020 09:03

Фото без описуМіністерством охорони здоров’я України розроблено ряд тимчасових рекомендацій  протиепідемічного режиму в період карантинних заходів з причин  поширення захворювання на  СOVID -19 для наступних закладів:

–  перукарень та салонів краси – Постанова Головного державного санітарного лікаря України № 20 від 09.05.2020 Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в перукарнях та салонах краси на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

закладів громадського харчування – Постанова Головного державного санітарного лікаря України № 18 від 09.05.2020  Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при роботі закладів громадського харчування на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19);

– торгівлі продовольчими (окрім ринків) та непродовольчими товарами – Постанова Головного державного санітарного лікаря України № 17 від 09.05.2020   Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при торгівлі продовольчими (окрім ринків) та непродовольчими товарами на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19);

при здійсненні дозволених видів діяльності, які передбачають приймання відвідувачів у офісних приміщеннях – Постанова Головного державного санітарного лікаря України № 16 від 09.05.2020  Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при здійсненні дозволених видів діяльності, які передбачають приймання відвідувачів у офісних приміщеннях в період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).