ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Дата: 08.05.2020 11:23

Фото без описуДорогі ветерани! Шановні жителі громади! 8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога дісталася ветеранам-переможцям і всім борцям проти нацизму занадто дорогою ціною. Час не владний над подвигом тих людей, які боронили нашу Вітчизну. Його не стерти з пам’яті народної і сторінок нашої історії.

Ми щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі та висловлюємо глибоку вдячність за подвиг.

На жаль, із кожним роком стає все менше сивочолих ветеранів, все менше залишається живих сторінок історії. Відлітають у вирій роки і настане той час, коли останній солдат Другої світової війни залишить нас, а разом з ним у світлі спогади відійде ціле покоління.

Нині онуки та правнуки наших визволителів самовіддано боронять незалежність і суверенітет держави на східних рубежах зі зброєю в руках. Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави наших дідів та прадідів, наслідуючи високий патріотичний дух. Для них, як у всі часи, справою честі і совісті є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.

Доземний уклін Вам, дорогі ветерани Другої світової війни та трудівники тилу, честь Вам і слава! Із Днем пам’яті та примирення та Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, дорогі співвітчизники! Сердечно бажаю всім нам миру і злагоди, міцного здоров’я, щасливих і довгих років життя, добробуту і благополуччя кожній родині.

З повагою

Селищний голова                                                                        Сергій НИЩЕТА