ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЙ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 29.04.2020 15:25

Фото без опису

Підставою для розробки проекту є Закон України «Про благоустрій населених пунктів» та Типові правила благоустрою території населеного пункту затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017 року № 310, з метою забезпечення благоустрою населених пунктів селищної ради, покращення його санітарного стану, захисту довкілля.

Пропозиції та зауваження до проекту рішення приймаються від жителів громади в письмовій формі з 29.04.2020 по 29.05.2020  за адресою: вул. Роменська, 10, смт. Липова Долина,  42500, або на електронну адресу: ldol_sr@ukr.net