Дата: 02.04.2020 11:50

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про внесення змін до бюджету Липоводолинської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

2. Про  виконання  плану роботи  виконавчого  комітету Липоводолинської селищної ради за І квартал  2020 року.

3. Про стан  роботи  виконавчого комітету Липоводолинської селищної ради  з розгляду звернень громадян за І квартал  2020 року.

4. Про підсумки проходження опалювального періоду 2019-2020 років та завдання по підготовці  до опалювального періоду 2020-2021 років.

5. Про затвердження заходів до Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

6. Про заходи щодо  запобігання  виникненню  пожеж  в агропромисловому комплексі та  лісовому господарстві на 2020 – 2024 роки.

7. Про вжиття заходів  безпеки у весняно - літній період 2020 року.

8. Про затвердження Положення  про порядок призначення стипендії  голови Липоводолинської селищної ради обдарованим і талановитим учням.

9. Про  визначення терміну  прийому закладами  загальної середньої  освіти Липоводолинської селищної ради заяв про зарахування дітей до перших класів у 2020 році.

10. Про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої та дошкільної освіти Липоводолинської селищної ради.

11. Про демонтаж дитячого майданчика "Казка".

12. Про  схвалення проекту  Правил благоустрою територій населених пунктів Липоводолинської селищної ради

13. Про затвердження посад посадових осіб, уповноважених на складання протоколів про адміністративні правопорушення та про затвердження Інструкції з оформлення матеріалів.

14. Про внесення змін  до  рішення  виконавчого комітету Липоводолинської селищної ради від 18.03.2020 року № 41.

15. Про розгляд звернень громадян щодо вчинення правочинів.

16. Про взяття на квартирний облік.

17. Про  надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою.

18. Про надання  дозволу на проведення  видалення дерев.

19. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Липоводолинської селищної ради від 25.09.2019 року «Про  реалізацію повноважень щодо видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах громади»