В ЛИПОВОДОЛИНСЬКІЙ ГРОМАДІ ТРИВАЄ ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ ЩОДО ПРОТИДІЇ КОРОНАВІРУСНІЙ ІНФЕКЦІЇ

Дата: 17.04.2020 10:09

Фото без описуНа території об’єднаних територіальних громад триває інформаційна кампанія, яку проводить Програма «U-LEAD з Європою» спільно з Центром громадського здоров’я України. За словами керівниці Сумського регіонального офісу Програми U-LEAD Марини Лобової, мета зазначених інформаційних матеріалів – їх розповсюдження серед населення, особливо серед найбільш вразливих верств– пенсіонерів, а також серед громадян, які нещодавно повернулися з-за кордону.

Інформаційні постери громади розміщують у місцях, які все ще відкриті для відвідування громадян.

Також, як підкреслила Марина Лобова, матеріали першочергово направлені у сільські та селищні ОТГ. Натомість, Програма U-LEAD продовжує працювати над іншими можливими напрями підтримки. І ми щиро бажаємо всім здоров'я.

В Липоводолинській  ОТГ, інформаційні матеріали розповсюджувалися  серед жителів громади та були надані структурним підрозділам селищної ради та  старостинським округам.

Всі ці плакати, газети та пам’ятки легко сприймаються населенням, адже мають структуровану потрібну інформацію. Це корисна інформаційна кампанія у такий складний для країни час.

Загалом в Україні 500 000 газет, 100 000 листівок та 45 000 постерів відправлені до 849 об’єднаних територіальних громад, щоб підвищити обізнаність жителів громади про боротьбу з коронавірусною хворобою, а особливо тих, хто найбільш уразливий та не має відповідного доступу до такої інформації.

Матеріали розроблені Центром громадського здоров’я України спільно із Програмою ULEAD з Європою.