БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОРІЇ СЕЛИЩА ТРИВАЄ

Дата: 16.04.2020 15:26

Фото без описуЗ метою забезпечення утримання території громади у належному стані та створення умов, сприятливих для життєдіяльності громадян, поліпшення екологічного стану, підготовки до святкування Великодня, в селищі очищено від сміття вулиці, дороги та тротуари. Ці роботи проводяться працівниками, що працюють на громадських роботах.

Розпочато наведення санітарного стану несанкціонованого сміттєзвалища на околиці лісового насадження по вулиці Онацького за сприяння депутата селищної ради Олександра МОСТОВОГО. Техніка для вивезення сміття надана ТОВ «Мрія».
Жителі прилеглих вулиць утворили цей смітник, хоча вивіз твердих побутових відходів з приватного сектору чітко налагоджено, але цим не користуються не всі жителі селища.
Маємо надію, що до прибирання території долучаться небайдужі жителі громади.
На сьогодні роботи з благоустрою тривають і з кожним днем територія громади стає охайнішою, набуваючи весняно – святкового вигляду.