ПРОВЕДЕНО ДЕЗІНФЕКЦІЮ ВУЛИЦЬ

Дата: 09.04.2020 11:29
Кількість переглядів: 473

Фото без описуПрацівниками 17-ї Державної пожежної рятувальної частини управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області  за фінансовим сприянням Липоводолинської селищної ради 9 квітня 2020 року проведено дезінфекцію вулиць та місць масового скупчення людей селища Липова Долина спеціальним розчином,  цілком безпечним  для життя людей і тварин.

Захід проведено в рамках комплексної роботи, направленої на протидію поширенню коронавірусної інфекції.