ПРО ТОРГОВЕЛЬНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Дата: 26.03.2020 15:32

Фото без описуВідповідно до листа Сумської обласної державної адміністрації, на виконання протоколу № 10 засідання Кабінету Міністрів України від 23 березня 2020 року повідомляємо про заходи щодо запровадження суб’єктами господарювання у сфері роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської і страхової діяльності режиму роботи в розрахунку один відвідувач на 10 кв. метрів площі торговельного (операційного) залу за умови дотримання дистанції між ними не менше як 1,5 метра із встановленням спеціальних позначок.

Крім цього розміщуємо рекомендації щодо проведення профілактичних заходів для суб’єктів роздрібної торгівлі.

Разом з цим попереджаємо керівників, власників та посадових осіб всіх суб’єктів господарювання, підприємств, установ та організацій на відповідній території, діяльність яких передбачає прийом та обслуговування відвідувачів, про відповідальність за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, правил та норм запобігання епідемічним та іншим інфекційним хворобам, яка встановлена статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення та статтею 325 Кримінального кодексу України.

У разі виявлення фактів порушень вказаних правил і норм просимо вживати у межах наданих повноважень заходів з притягнення до відповідальності винних осіб та приведення режиму роботи цих закладів у відповідність з вимогами чинного законодавства з урахуванням встановлених обмежень.