ПРИВІТАЛИ З 90-РІЧЧЯМ

Дата: 16.03.2020 16:14

Житель села Грабщина  Микола  Олександрович  ДУБЕНКО  відзначав поважний ювілей – своє 90-річчя. Не зважаючи на такий поважний вік, ювіляр зберіг ясність пам’яті та мудрість, усміхнений і привітний, вражає своєю щирістю, добротою та життєрадісністю. З нетерпінням очікував на почесних гостей,  які завітали привітати іменинника.

У гостинну оселю ювіляра завітав селищний голова Сергій НИЩЕТА   висловив слова подяки за багаторічну працю, побажав міцного здоров’я, щастя, радості, наснаги і затишку в родинному колі, благополуччя та ще довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої.

У свої 90 років  Микола Олександрович зустрів  гостей з посмішкою та хорошим, бадьорим настроєм, побажав  всім міцного здоров’я та подякував  за приємний візит та подарунок. Він пройшов усі життєві труднощі та випробовування,  працював  трактористом в колгоспі. Проте,   завдяки щирому серцю й любові до рідних і близьких, зберіг оптимізм та надію на краще майбутнє.