«ПЕРЛИНА ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ 2020»

Дата: 05.03.2020 12:59

Фото без описуНапередодні Міжнародного дня прав жінок та миру, в Липоводолинському центрі культури і дозвілля селищної ради відбулась культурно - громадська акція «ПЕРЛИНА ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ - 2020».
Нагородження проходило в шести номінаціях, номінанти акції – дійсно достойні, такі різні і неповторні жінки нашої Липоводолинщини, які своєю долею, своєю працею, своїм життям створюють колективний портрет жінки-сучасниці.

З найкращими словами та побажаннями секретар Липоводолинської селищної ради Ростислав САВЧЕНКО розпочав урочисту церемонію нагородження рейтингу. В номінації «Серце віддане дітям» були нагороджені: БОГОМОЛ Галина Василівна – директор Русанівського навчально-виховного комплексу, ГРИШКО Альона Анатоліївна – вчитель початкових класів Беївського навчально-виховного комплексу, КАСЯНЧУК Тамара Петрівна – вихователь Лучанського закладу дошкільної освіти «Берізка», ЦЕНДРА Яна Яківна – мама прийомної родини село Панасівка. В номінації «Юне обдарування» нагороджена ФЕСУН Анна – учениця 9-го класу Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів.

Заступник голови районної ради Олександр КЛЬОП привітав переможців у номінаціях «На службі у людей» та «Гордість аграрного сектору»: ДЯЧЕНКО Любов Борисівну – спеціаліста відділу «Центр надання адміністративних послуг» Липоводолинської селищної ради, АВРАМЕНКО Надію Василівну та СВИРИД Тетяну Миколаївну – соціальних робітників Липоводолинського територіального центру соціального обслуговування, ЯНГОЛЬ Катерину Петрівну – жительку села Кімличка, КЛИМЕНКО Любов Михайлівну – завідуючу їдальнею товариства з обмеженою відповідальністю «СК-АГРО» село Суха Грунь, ТЕСЛИК Ніну Іванівну - доярку молочно-товарної ферми № 3 сільськогосподарського виробничого кооперативу «Агрофірма Семенівська».

Переможців у номінаціях «Жінка-Милосердя» та «За особистий внесок у розвиток культури Липоводолинщини» нагородив заступник голови Липоводолинської районної державної адміністрації Володимир ГРИЦАЙ: БАРБАР Анастасію Вікторівну - медичну сестру загальної практики сімейної медицини комунального некомерційного підприємства «Липоводолинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги», МУЗИКУ Аллу Олександрівну - сестру медичну психіатричного кабінету комунального некомерційного підприємства «Липоводолинська центральна районна лікарня», НЕДОСИП Ольгу Миколаївну - провідного методиста з питань клубної роботи відділу культури та туризму Липоводолинської селищної ради, КОНОВАЛ Світлану Миколаївну - керівника народного аматорського театру «Мельпомена» Яганівського сільського будинку культури, САМІЛИК Світлану Михайлівну – провідного бібліотекаря Байрацької сільської бібліотеки-філії.

Чудовим подарунком для прекрасної половини та всіх присутніх в залі став святковий концерт, який дарували представники сильної статі: Володимир САМІЛИК, Анатолій ГУСАК, Олександр ПЛУТЕНКО, Василь ЄВТУШЕНКО, Володимир ПОСЬ, Володимир ГОЛОВКО, Олег ЛЮДВІГ, Владислав КОЛОДЯЖНИЙ, Владислав РИШКО, Дмитро ХІЛЯЙ та Олександр ГРИШИН.

Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою. Затамувавши подих, глядачі насолоджувалися чудовими номерами, щедро нагороджуючи кожного з артистів оплесками.