УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «КРАЇНА МАЄ ТАЛАНТ - 2020»

Дата: 02.03.2020 13:11

Фото без описуВ місті Суми  пройшов   Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Країна  має  талант - 2020». Метою фестивалю було виявлення  талановитих  дітей,  визначення  перспективи  їх  подальшого  розвитку, популяризація різних жанрів  мистецтва, сприяння творчому та духовному розвитку молоді. Мистецький захід  проходив  в Палаці культури, в цьому конкурсі  взяли  участь 9  учнів  дитячої  школи  мистецтв  Липоводолинської  селищної  ради.

За  результатами фестивалю-конкурсу    Лящевський Тимофій (викладач Володимир Самілик) - дипломант конкурсу, Яковенко Алла (викладач Наталія Купальна) - дипломант конкурсу, Хекало Вікторія, Сітак Аліна, Клець Дарина, вокальний ансамбль (викладач Людмила Орєхова) - дипломанти конкурсу, Ткаченко Даша (викладач Валентина Легуша) - дипломант ІІІ ступеню, Терещенко Максим (викладач Володимир Самілик) - лауреат ІІІ ступеню, Бурик Аліна (викладач Людмила Орєхова) - лауреат ІІІ ступеню, Рудакова  Поліна (викладач Оксана Гапич) -  лауреат ІІ ступеню.