ВІДТЕПЕР В УКРАЇНІ ВСЯ РЕКЛАМА ПОВИННА БУТИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ

Дата: 12.02.2020 09:47

Фото без описуЗ 16 січня набули чинності норми Закону про забезпечення функціонування української мови як державної у сфері реклами.

Відповідно до ст. 32 Закону, вся реклама в Україна відтепер повинна бути державною мовою.

У друкованих засобах масової інформації, що видаються однією з офіційних мов Європейського Союзу, допускається розміщення реклами тією мовою, якою видається такий друкований засіб масової інформації.

Також  були внесені зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, якими визначено, що порушення вимог Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної" щодо застосування державної мови у сфері реклами тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або попередження, якщо порушення вчинене вперше.