До уваги депутатів селищної ради, скликається сесія!

Дата: 19.12.2019 11:34

До уваги депутатів Липоводолинської селищної ради, 20  грудня 2019 року відбудеться ІV пленарне засідання ІІ сесії Липоводолинської селищної ради сьомого скликання. Місце проведення сесії – зал засідань Липоводолинської селищної ради.

У порядку денному питання:

1.Про оренду нерухомого майна, передачі у власність квартири  та прийняття бюджетних установ, закладів та майна зі спільної власності територіальних громад сіл та селища Липоводолинського району у комунальну власність  Липоводолинської селищної об’єднаної територіальної громади.

2. Про внесення змін до сільських і селищного бюджетів на 2019 рік.

3.Про внесення змін до структури та загальної чисельності апарату  Липоводолинської селищної ради та її виконавчих органів.

4.Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Липоводолинської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

5. Про  бюджет Липоводолинської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

6. Про Регламент Липоводолинської селищної ради VIІ скликання.

7. Про затвердження Положення про відділ організаційно-кадрової роботи Липоводолинської селищної  ради, Положення про відділ бухгалтерського обліку, звітності та господарської діяльності Липоводолинської селищної ради, Про затвердження Положення про відділ земельних відносин Липоводолинської селищної  ради.

8. Земельні питання.