Де можна купити новорічну красуню?

Дата: 18.12.2019 15:55

Шановні жителі Липоводолинської громади!   Всі чекають свято, яке настане незабаром - Новий рік! І уявити його без красуні-ялинки ми не можемо.
До Нового року у населених пунктах з’являються місця з реалізації ялинок, та от не всі продавці здійснюють свою діяльність законно. А тому варто знати, що кожна сосна чи ялинка маркується пластмасовою біркою зі штрих-кодом. Відсутність електронного чипу означає, що ялинка незаконно зрубана.

Фото без опису

За нелегальну заготівлю і продаж новорічних ялинок, слідує покарання, передбачене ст. 246 КК України «Незаконна порубка лісу».
Також, передбачена відповідальність за порушення порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу (новорічних ялинок) без документів, що підтверджують законність їх придбання), що згідно ст. 88-1 КУпАП тягне за собою накладення штрафу від 51 до 255 грн з конфіскацією об’єктів рослинного світу чи без такої.
Рішенням виконавчого комітету Липоводолинської селищної ради від 09.12.2015 р. № 92 на території Липової Долини визначено місця торгівлі новорічними ялинками, де їх можна буде придбати на законних підставах, а саме:
- на території ринку в смт Липова Долина;
- на території ДП «Липоводолинський агролісгоп» (смт Липова Долина);
- на території Липоводолинської майстерської дільниці Недригайлівського лісництва ДП «Роменський лісгосп" (смт Липова Долина).