Липоводолинська громада
Сумська область, Роменський район

ПАРКУВАННЯ ТРАНСПОРТУ ПРИНОСИТЬ БІЛЬШЕ: НАДХОДЖЕННЯ ЗРОСЛИ НА МАЙЖЕ 24 %

Дата: 27.11.2025 13:44
Кількість переглядів: 73

Фото без описуУ січні – жовтні  цього року до місцевих бюджетів надійшло 174,4 млн грн збору за місця для паркування транспорту. Це на 23,8 % більше, ніж за аналогічний період минулого року. Торік ця сума становила 140,9 млн грн.

На сьогодні організовують та забезпечують паркування транспорту у містах та громадах України 679 суб’єктів господарювання.

 Лідери за обсягами сплати:

- Одеська область – 62,6 млн грн;

- Львівська область – 47 млн грн;

- Дніпропетровська область – 43 млн грн;

- Івано-Франківська область – 7,2 млн грн.

Дякуємо за відповідальність кожному, хто сплачує збір за місця для паркування. Адже ви долучаєтеся до  фінансування інфраструктурних проєктів та розвиток комфортних умов для мешканців громад. Всі кошти йдуть саме до місцевих бюджетів.

Звертаємо увагу!

Збір не сплачується із земельних ділянок, відведених для безоплатного паркування транспорту водіїв з інвалідністю або водіїв, які перевозять осіб з інвалідністю.

Таких місць має бути не менше 10 % від загальної кількості паркувальних місць на спеціально обладнаних або відведених майданчиках, але не менше одного місця. Ці місця мають бути позначені спеціальними дорожніми знаками та/або дорожньою розміткою.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано