ШАНОВНА ЛИПОВОДОЛИНСЬКА ГРОМАДО, ВІТАЮ З ВАЖЛИВИМ ДЕРЖАВНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Дата: 28.06.2024 09:51
Кількість переглядів: 46

Фото без описуОсновний Закон, ухвалений Верховною Радою України в 1996 році, закріплює правові принципи діяльності нашої держави, її суверенітет і територіальну цілісність, а також найвищі соціальні цінності в Україні – людину, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпеку.

В умовах повномасштабного вторгнення та активних бойових дій на території нашої країни зростає історична та суспільна значущість викладених у Конституції положень, кожен українець незалежно від віку, статі, соціального статусу став учасником боротьби нашого народу за власну незалежність, недоторканість та непорушність прав, зафіксованих у Основному Законі країни.

Наша спільна незламність продовжує дивувати цивілізований європейський світ, для нас Конституція Була, Є та Залишається глибоко національною нормою, про дотримання якої дбаємо у своїй щоденній професійній діяльності, чию недоторканість виборюють на передовій тисячі мужніх захисників та захисниць України!

Щиро вдячні нашим Збройним Силам за можливість відзначати одне з головних державних свят нашої країни у рідних домівках з найближчими серцю людьми і пишатися своєю національною належністю до наймиролюбнішого народу світу!

Зі святом, наша незалежна та волелюбна країно!

З Днем Конституції!

Слава Україні! Героям слава!

Липоводолинський селищний голова Володимир ШТАНЬКО