СПІВПРАЦЯ З БФ "КАРІТАС СУМИ" ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

Дата: 26.06.2024 09:05
Кількість переглядів: 59

Фото без описуБФ "Карітас Суми" є частиною світової спільноти Caritas з понад 120-річним досвідом та масштабом роботи в більш як 200 країнах світу, офіційним представництвом в ООН, Раді Європи і Організації африканської єдності.

Команда фахівців Кризового центру БФ "Карітас Суми" відвідала Липову Долину. Фахівці та психолог спілкувалися з бенефіціарами з метою виявлення нагальних потреб кожного для подальшої підтримки.

В рамках проєкту «Ефективний захист та доступ» (ECHO) БФ "Карітас Суми" спеціалісти надають допомогу населенню області з критеріями вразливості. А саме психологічну допомогу, в тому числі безоплатні індивідуальні консультації, робота психологічних груп підтримки різних напрямків. Надається безоплатна юридична допомога з різних питань. В Кризовому центрі здійснюють соціальний супровід кризові менеджери та кейс-менеджери, якщо людина чи родина опинилися у складних життєвих обставинах в тому числі спричинених війною.

#CaritasSumy/КарітасСуми