СЬОГОДНІ 38-І РОКОВИНИ НАЙБІЛЬШОЇ ЯДЕРНОЇ КАТАСТРОФИ ХХ СТОЛІТТЯ - ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

Дата: 26.04.2024 08:36

Фото без описуСкоро чотири десятиліття, як роковини Чорнобиля слугують свідченням і нагадуванням, чим насправді була радянська дійсність та яку ціну заплатили країни й народи, що вимушено стали її частиною. А з ними – і Європа.

Процес осмислення та памʼять про ту трагічну подію, сьогодні як ніколи раніше, важливий. В умовах військової агресії росії проти України та погроз країни агресора застосувати атомну зброю, питання наслідків таких дій надто важливе не тільки для України. Вони важливі для всього світу.

Низько вклоняємося усім жителям Липоводолинської громади – учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС! Бажаємо довгих років життя під мирним небом України! Міцного здоров’я вам, життєвої енергії й незламної віри у нашу Перемогу!